Likvidace pozůstalosti

NAŠE SLUŽBY

Likvidace pozůstalosti

Nešťastné události v životě, jako je úmrtí člena rodiny není nic příjemného. Proto jsme tady my a naše služby, abychom vám alespoň trochu ulehčili starosti s vyklízením pozůstalosti. Jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky. Náš pracovní tým je pravidelně proškolován a samozřejmostí je i profesionální chování při takové situaci. Za léta praxe víme, jak si v takových situacích počínat. Disponujeme také moderní technikou, která nám pomáhá při samotném vyklízení pozůstalosti a vyklízení po úmrtí.

Naše firma zajistí kompletní služby - tj. likvidace pozůstalosti, vyklízení po zemřelém, úklid po úmrtí a úklid po zemřelém.

Pokud je vyklízení pozůstalosti službou, kterou jste hledali, tak neváhejte a zavolejte nám! Rádi vám pomůžeme a poradíme!

+420 776 495 007

Ozvěte se nám!

NONSTOP služba

24 hodin denně/ 7 dní v týdnu

Kontaktní email

info@vyklizeni-bytu-plzen.cz
NAŠE SLUŽBY

Likvidace pozůstalosti

Naše pole působnosti je velmi široké, a tak nabízíme své služby v těchto oblastech: Plzeň, Plzeň Bolevec, Plzeň Slovany, Plzeň Božkov, Plzeň Litice, Plzeň Bory, Rokycany, Nýřany, Starý Plzenec, Dobřany, Přeštice, Blovice, Město Touškov, Třemošná, Horní Bříza, Kaznějov, Klatovy, Stod, Stříbro, Radnice.

Vyklízení bytu v Plzni - nechejte na profesionálech!

Comments are closed.